Dětské rybářské tábory

3. turnus

30. 7. 2020

2. turnus

25. 7. 2020

Tábor skončil. Sedím na břehu své oblíbené svazové vody a hodnotím, co se za celý týden odehrálo.
Pro některé kluky to byl jejich úplně první tábor a pro nás vedoucí to byl náš taky první rybářský tábor. Uteklo to vážně jako voda, děti byli suproví a jako kolektiv jsme fungovali opravdu úžasně. Každý z nás má spoustu nových zážitků ať už je to jejich největší ryba, první noční chytání, spoustu nových zkušeností apod. Ale nejdůležitější co je a na co se v dnešní době zapomíná je přátelství. I když jsme všichni zpátky ve svých osobních životech, přátelství zůstává dál a společné chvíle u vody tyto pouta přátelství jen posílily.

 

24. 7. 2020

Pátý táborový den.
Jelikož to byl dnes poslední celý den, který máme,tak byl celkem nabitý. Od rána se chytalo a převážně kapři. Nej kapr 61cm. Chytl se krásný lín 35 cm a spousta malých, ale za to bojových kapříků. Potom Tom ukázal dětem jak se správně filetují kapři a udělali jsme kapří hranolky po kterých se jen zaprášilo. Odpoledne se zase chytalo a večer nesměla chybět stezka odvahy na jejím konci čekal duch Arnošt. No nebudu lhát, ale bez děsivých výkřiků se to samozřejmě neobešlo.
Opět skvělý den který si kluci užili.

23. 7. 2020

Čtvrtý táborový den.
Dnešní dopoledne bylo ve znamení kapra a byla vyhlášena soutěž o toho nej. Povedlo se chytnout dva kapry 58 a ten nej měl 62cm a úspěšný lovec byla holka, která dala všem klukům na frak.?
Odpoledne se chytl zase nějaký ten žralok a pěkný okounek. Vodní hrátky samozřejmě nechyběly. K večeři jsme vykouzlili kotlíkový guláš aby děti nabrali sílu na noční chytání.
Všem jsme nainstalovali chemická světla a hurá soutěž o chycení úhoře. Povedlo se chytnout dva kapříky a povedlo se chytnout jednoho úhoře. Pro většinu dětí to bylo jejich první chytání a první úhoř kterého viděli na vlastní oči. Prostě další skvělí den a celkem nás mrzí, že náš tábory čas se pomalu blíží k cíli.

21. 7. 2020

Druhý táborový den byl pro polovinu děti ve znamení lovu dravců. Štiky byly aktivní a podařil se i trofejní úlovek v podobě nádherné 81 cm dlouhé zubatky. Mimo štik se na nás přišla podívat také ještěrka. Den pomalu končí, my rozdělujeme ceny úspěšným rybářům a nemůžeme se dočkat zítřka.

20. 7. 2020

Máme za sebou příměstský tábor a dnešním dnem nám odstartoval další tábor. Nová parta lidí, nové úlovky a hlavně nové zážitky. Jedno je ale pro naše tábory společné. Lidé, kteří je organizují, to dělají srdcem!

1. turnus