Zpráva předsedy k výdeji 2021

Vážení kolegové,
v této komplikované době jsme hledali cestu, jak zařídit výdej povolenek při splnění nejen vládních pravidel, ale i především ochránili Vás, naše členy. Více než 60% z Vás je totiž v rizikové skupině a jakýkoliv nepromyšlený postup by mohl vést k případnému ohrožení Vašeho zdraví. Proto jsme se ve výboru dohodli, že zavedeme rezervační systém na vrácení a výdej povolenek. Při tomto se zaregistrujete (buď elektronicky na webu nebo na tel. 541 214 862 – pondělí a středa 15-17h). V registraci si vyberete volný termín (první termíny byly od 28.12.) a vyplníte své údaje včetně telefonu. Následně Vám přijde potvrzovací email o rezervaci.

Samotný výdej bude probíhat přes výdejní okno tak, že vrátíte sumář a povolenku (bez vrácení nemůžete dostat novou), odevzdáte vyplněnou žádanku na rok 2021, členskou legitimaci, platný rybářský lístek a zaplatíte (ideálně kartou). Pokud budete mít vše v pořádku, pak Vám naši kolegové sdělí, kdy můžete přijít pro hotové “papíry” (hotovo by mělo být nejpozději následující výdejní den) nebo Vám je osobně doručíme (Brno a blízké okolí do 10km) až do schránky za cenu 200Kč. Limit na jednu rezervaci je z pochopitelných důvodů 2ks povolenky. Pokud potřebujete vydat více povolenek, pak rezervujte více termínů za sebou. Bohužel jinak bychom to nestihli.

Funkčnost celého systému jsme otestovali při výdeji 28.12.2020. Věřím, že vše bude fungovat jak má. Pokud by se i tak stalo, že někde bude zádrhel, pak prosím Vás všechny o pochopení a vstřícnost. Vždyť kdy jinde, než u ryb bychom měli zachovat klid a pohodu.

Děkuji

Předseda PS Brno 2

Jan Bartoň