Staň se rybářem krok za krokem

Chcete se stát členem Petrova cechu?

Pak jste právě teď na správném místě. Na této stránce se dozvíte, co bude potřeba udělat, abyste mohli začít chodit na ryby. Pokud již rybářský lístek máte, pak stačí navštívit náš pobočný spolek, zaplatit si zápisné, členství a povolenku k lovu ryb. Termíny výdejů najdete v našem Zpravodaji nebo přímo v rezervačním systému.

Nemáte ještě rybářský lístek?

Každý měsíc pořádá náš pobočný spolek zkoušky k získání osvědčení pro vydání 1. rybářského lístku. Jak takové zkoušky probíhají? V den zkoušky vás nejprve čeká školení, po něm absolvujete test. Test obsahuje celkem 25 otázek, pro úspěšné složení zkoušky je nutné mít alespoň 13 správných odpovědí.

Nejbližší termín zkoušek je 23. dubna 2024, další termín zkoušek 14. května 2024

Přihlásit se můžete pomocí našeho rezervačního systému.

Jak postupovat dále?

Po úspěšném složení zkoušky obdržíte osvědčení, na základě kterého Vám příslušný úřad ORP (obec s rozšířenou působností) vydá rybářský lístek. Jakmile budete mít v ruce rybářský lístek, najdete si v našem rezervačním systému termín výdeje povolenek. Termíny výdejů najdete v našem Zpravodaji nebo přímo v rezervačním systému. Na výdej si připravíte:

Proč se stát členem právě Pobočného spolku Brno 2?

Snažíme se ke všemu přistupovat moderním způsobem. K výdeji povolenek se lze objednávat pohodlně přes rezervační systém. Tím odpadá zdlouhavé čekání ve frontách. U výdeje na vás budou čekat pouze příjemní lidé, kteří rádi se vším pomohou a poradí. Naším hlavním posláním je práce s dětmi. Pokud nějaké ve svém okolí máte, můžete je přihlásit do rybářského kroužku pro začátečníky nebo pokročilé. Každoročně pro děti organizujeme rybářské závody a workshopy. V létě se pak mohou děti těšit na tábory plné zážitků. Zkrátka ale nepřichází ani dospělí. Několikrát do roka se totiž mohou těšit na odborné přednášky o rybolovných technikách nebo třeba chytání ryb v zahraničí. Budeme se těšit, že se stanete našimi členy.

 

"Když si dobře vybereš, stačí Ti jeden spolek na celý život ... PS BRNO2"